Університет підписав меморандум про співробітництво

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет підписав меморандум про співробітництво

8 грудня відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Національним університетом цивільного захисту України.

Для підписання меморандуму зустрілися ректор Університету Анатолій Гетьман, перший проректор Микола Кучерявенко, проректор з наукової роботи Дмитро Лученко, керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» Василь Білоус та т.в.о. ректора НУЦЗ України Олег Семків, проректор з персоналу Андрій Титаренко і речниця Вікторія Коленко.

Згідно з документом, який підписали ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман та т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Олег Семків, сторони планують встановити та розвивати довгострокові партнерські стосунки на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів університетів задля поглиблення міжгалузевої взаємодії, поєднання освіти з наукою та практикою з метою підготовки конкурентоспроможного людського капіталу для високотехнологічного та інноваційного розвитку України, самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях.

Для досягнення спільних цілей із залученням кадрового, матеріально-технічного і технологічного потенціалу Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ імені Ярослава Мудрого та інших структурних підрозділів університетів сторони визначили конкретні напрямки співпраці. Серед них:

– здійснення спільних наукових досліджень;

– виконання спільних наукових, науково-технічних, інноваційних, виробничих і творчих завдань та проєктів;

– обмін професійним досвідом і проведення інтерактивних занять та тренінгів зі збереження ментального здоров’я працівників ризиконебезпечних професій, науково-педагогічних кадрів і здобувачів вищої освіти університетів;

– проведення навчально-тренінгових занять з безпеки життєдіяльності, заходів з інформування про небезпеки від вибухонебезпечних предметів та навчання із запобігання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами із залученням, за їх згодою, представників центрів протимінної діяльності, центрів гуманітарного розмінування та операторів протимінної діяльності;

– розробка сучасного мультимедійного контенту, спрямованого на популяризацію професій правника, правоохоронця і рятувальника;

– організація діяльності міжгалузевих студентських наукових гуртків, проведення конкурсів студентських/курсантських наукових робіт, змагань з професійної майстерності тощо;

– реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо).

Також Олег Семків підкреслив, що значне коло перелічених напрямів співпраці вже сьогодні реалізується у плідній взаємодії з Центром криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Впевнені у взаємній користі для університетів, формуванні спільних цілей і досягненні синергії при співпраці!