Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У бою за територіальну цілісність і незалежність України загинув студент Університету Ілля Міндарьов.

Ілля мріяв про військову кар’єру – після закінчення у 2018 році Київського військового ліцею імені Івана Богуна продовжив навчання на Військово-юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У 2022 році, отримавши перші офіцерські зірки на погонах, з початку широкомасштабного вторгнення російської федерації продовжив службу у Військовій службі правопорядку. Одночасно продовжував здобувати вищу освіту на факультеті приватного права та підприємництва Університету (заочна форма).

Старший лейтенант Ілля Міндарьов під час навчання та проходження служби зарекомендував себе як старанний, відповідальний курсант, мав гарні показники у навчанні та спорті, запам’ятався надійним, грамотним, бойовим побратимом. Був доброю, чуйною людиною, надійним другом та уважним, люблячим чоловіком.

Залишаючись вірним присязі, українському народові та Україні, загинув під час виконання службових обов’язків на початку грудня 2023 року.

Університетська спільнота висловлює найщиріші співчуття сім’ї, друзям та близьким з приводу непоправної втрати загиблого воїна. Низький уклін родині, яка виховала справжнього патріота. Війна забрала ще одного сина України.

Вічна Пам’ять і вічна Слава Герою!

Реквізити картки для допомоги сім’ї: 4149 4990 7991 0681

Дружина Міндарьова Ксенія Юріївна