Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету слідчої та детективної діяльності завітали до Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

7 грудня студенти Факультету слідчої та детективної діяльності завітали до Харківського науково-дослідниого експертно-криміналістичного центру .

З вітальним словом виступив директор Харківського НДЕКЦ Ігор Давиденко, який закцентував увагу на важливість поєднання науки і практики при підготовці майбутніх слідчих і детективів.

У заході взяв участь керівник Центру криміналістичних інновацій «INTELLIGENTRIDENT» НЮУ ім. Я. Мудрого Василь Білоус. Пан Білоус звернувся з доповіддю-подякою побратимам-експертам «Взаємозв’язок криміналістичної науки, освіти і практики: роль у становленні професійного правника».

Провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Харківського НДЕКЦ Світлана Лозова, розповіла про основні напрями діяльності центру, його відділи та завдання, що вирішуються, а також особливості роботи центру під час війни.

Старший судовий експерт відділу криміналістичних видів досліджень Сергій Стрілець виступив з доповіддю про один з найбільших відділів Харківського НДЕКЦ. Студенти також мали змогу оглянути музеї експертного центру, отримати цікаву інформацію щодо розвитку Експертної служби з давних давен і дотепер, оглянути найбільш цікаві експонати вибухотехнічного музею.

Щиро дякуємо за змістовну зустріч! Від імені колективу факультету щиро дякуємо шановному Ігорю Анатолійовичу та фахівцям НДЕКЦ за нові знання і вагомий внесок у формування фахових компетентностей слідчих та детективів!