Наукова бібліотека Університету поповнилася новими юридичними виданнями!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Наукова бібліотека Університету поповнилася новими юридичними виданнями!

7 грудня 2023 року у навчально-бібліотечному корпусі Університету під керівництвом директора наукової бібліотеки Надії Пасмор відбулася реєстрація у бібліотечному фонді вишу подарунку Сілезького університету (м.Катовіце, Польща) – декілька сотень книг наукового спрямування юридичної тематики. Книги були подаровані Університету під час візиту професорів Костянтина Гусарова та Володимира Мариніва до польського університету-партнера.

Завдяки тісній співпраці із закордонними вишами, студенти та науковці мають можливість отримувати найновішу юридичну інформацію та знайомитися з сучасними надбаннями світової правової науки.

Дякуємо Сілезькому університету за цінні подарунки та підтримку українського народу й Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого під час збройної агресії проти нашої держави!