Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на онлайн зустріч із керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, доцентом кафедри кримінально-правової політики Сметаніною Наталією

До Міжнародного дня боротьби з корупцією запрошуємо Вас 9 грудня об 11.00 на онлайн зустріч із керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, доцентом кафедри кримінально-правової політики Сметаніною Наталією.

Під час зустрічі будуть розглянуті питання історії і значення Конвенції ООН проти корупції для системи запобігання корупції, відповідність національного законодавства міжнародним актам та євроінтеграційні антикорупційні виклики для України.

Окремо буде презентована система запобігання корупції у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Платформа для зустрічі – Zoom. Активне посилання