Спеціальний проєкт «NLU together forever»?

Ми з гордістю представляємо вам спеціальний випуск нашого проєкту, який не дозволить вам сумувати у п’ятницю ввечері! Це чудовий спосіб провести продуктивно час та дізнатись багато нового перед тим як поринути у вир святкових вихідних)

Розумні, ініціативні та креативні – це топ 3 слова, як ми можемо охарактеризувати студентів нашого Університету. Адже саме наші студенти завжди націлені на отримання корисної інформації з юридичної тематики та нових знайомих із спільними інтересами!

Отже, анонсуємо вам спеціальну зустріч

14.04 о 16:00 в м. Харків – к.ю.н, доцент Павло Романюк & к.ю.н., старший викладач Богдан Мохончук, тема для обговорення: «Що необхідно знати юристу про воєнний стан та його особливості»;

Ви зможете дізнатись відповідь на всі питання, які вас цікавлять, а якщо не маєте таких, то вважайте, що отримаєте юридичну консультацію щодо всіх юридичних особливостей воєнного стану!

Реєстрація за посиланням

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Чекаємо усіх охочих! До зустрічі!