Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо студента Факультету прокуратури Мансурова Даніїла з другим місцем на ХVIII універсіаді міста Києва з боксу!

Студент 3 курсу Факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Мансуров Даніїл вразив своїми спортивними досягненнями, посівши друге місце на ХVIII Літній універсіаді міста Києва з боксу. Змагання проходили в спорткомплексі КНУБА з 6 по 8 квітня цього року та зібрали понад 150 учасників.

Даніїл довів свою високу майстерність у ваговій категорії 63,5 кг. У фінальному поєдинку його суперником був студент Сумського державного університету, проте Даніїл продемонстрував майстерність та зрілість у своїй грі, залишаючись на другій сходинці п’єдесталу пошани.

Ми щиро вітаємо Даніїла з цим досягненням та пишаємося ним як успішним та талановитим студентом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого! Бажаємо подальших успіхів у всіх зусиллях та спортивних досягненнях!