uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Запрошуємо на майстер-клас ‘’Applied Technology: Information and Technology in Times of Humanitarian Crisis’’

Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Запрошуємо вас на майстер-клас ‘’Applied Technology: Information and Technology in Times of Humanitarian Crisis’’ з доктором Парешем Катрані (Великобританія), організований школою права Університету Миколаса Ромеріса, присвячений сучасним питанням права та технологій.

Інформація відіграє ключову роль під час заворушень, особливо під час переміщення населення. Вона не тільки дозволяє людям захистити себе, але ми все частіше бачимо, як складні дані використовуються як засіб для розуміння і реагування на події. Технології мають фундаментальний вплив на гуманітарні кризи – і в основі цього лежить спосіб переміщення даних. Різні технології, такі як штучний інтелект і блокчейн, відкривають нові способи реагування на надзвичайні ситуації. На цій сесії ми розглянемо, як технології, дані та інформація об’єднуються і який вплив це має на гуманітарні кризи.

Майстер-клас ‘’Applied Technology: Information and Technology in Times of Humanitarian Crisis’’ з доктором Парешем Катрані відбудеться 19 квітня о 18:00 за східноєвропейським часом, мова викладання – англійська.

Доктор Пареш Катрані – незалежний стратегічний консультант, що базується в Лондоні, Великобританія, працює переважно в галузі цифрової трансформації. Його дослідження зосереджені на LawTech та технологічному праві. Він є автором публікацій у цих галузях, в тому числі в якості співавтора подання до парламенту. Він скликав кілька панельних дискусій і працював над проектом, що фінансується ЄС, зі стартапом, який вивчав, як штучний інтелект і обробка природної мови можуть бути використані для сортування юридичних справ. Він був частиною групи, яка вивчала використання віртуальної реальності для юридичної освіти. Організовував заходи, присвячені цифровим активам, зокрема регулюванню цифрових грошей. Здобув ступінь доктора права в Лондоні.