Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Іспанська асоціація вивчення європейського права чекає на вас в Першій Літній школі з права Європейського Союзу!

Іспанська асоціація вивчення європейського права (Asociación Española para el Estudio del Derecho Europeo, AEDEUR) проводить Першу Літню школу з права Європейського Союзу, яка буде проходити з 04 по 08 липня 2022 року у Дипломатичній школі м. Мадрид (Іспанія).

Слухачам Літньої школи будуть доступні 13 лекцій від видатних європейських експертів, серед яких Пас Андрес Саенс де Санта Марія (Paz Andrés Sáenz de Santa María), професор міжнародного публічного права та державний радник; o Педро Крус Вільялон (o Pedro Cruz Villalón), Голова Конституційного суду Іспанії (1998-2001) та колишній генеральний адвокат Суду Європейського Союзу; Педро Круз Війялон (Pedro Cruz Villalón), Голова Конституційного суду Іспанії (1999-2001) та генеральний адвокат Суду ЄС (2009-2015), Ольга Муньйоз (Olga Muñoz), прокурор, делегований від Іспанії до Європейської прокуратури; Даніель Сармієнто (Daniel Sarmiento), юрист Суду ЄС (2007-2015) та генеральний секретар Іспанської асоціації вивчення європейського права.

Окрім академічних занять слухачі Літньої школи матимуть можливість брати участь у позакласних заходах від партнерів проєкту. Зокрема, передбачено візити до центрального офісу юридичної фірми Uría Menéndez у Мадриді та Міністерства закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва Іспанії, а також ознайомлення з колекцією Музею Прадо.

Участь у Літній школі для українських студентів, аспірантів та вчених-юристів є безкоштовною. Оскільки мовою Літньої коли є іспанська мова, її знання на рівні, достатньому для розуміння і спілкування з учасниками заходу, є обов’язковим.

Участь можлива у двох форматах: очна або дистанційна (он-лайн). Більш детальна інформація за посиланням.

Для участі у Літній школі необхідно заповнити реєстраційну форму та відправити її на імейл secretario@aedeur.es

Контактна особа: Тетяна Анакіна, доцент кафедри права ЄС Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (t.m.anakina@nlu.edu.ua).