Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > 18 червня 2022 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Фундаментальні проблеми юриспруденції IV. Право і світ. Мир і право»

18 червня 2022 року на онлайн-платформі ZOOM відбувся Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Фундаментальні проблеми юриспруденції IV. Право і світ. Мир і право».

Щорічний круглий стіл було засновано у 2019 році Кафедрою теорії і філософії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національною академією правових наук України за підтримки журналу «Філософія права і загальна теорія права». Головна ідея – сприяння розвитку фундаментального знання про право і діалогу між філософією та юриспруденцією.

Цьогорічний захід поєднав філософську та юридичну перспективи осмислення взаємозв’язку права і світу.

У Круглому столі взяли участь провідні філософи та правознавці з Дніпра, Києва, Львова, Сєвєродонецька та Харкова.