uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Збірна України з артистичного плавання, яскравими представницями якої є студентки нашого Університету Марина та Владислава Алексіїви, завоювала золоті медалі чемпіонату світу-2022 з водних видів спорту, що проходить в угорському Будапешті

Українки тріумфували у довільній комбінації, отримавши у фіналі неймовірні 95.0333 балів, випередивши команди Японії та Італії. Для нас це вже третя нагорода на чемпіонаті. Раніше представниця національної команди Марта Федіна виборола «срібло» в технічному соло, а сестри Марина та Владислава Алексіїви посіли ІІ місце в технічному дуеті.

Щиро вітаємо наших плавчинь і віримо, що завдяки їхньому таланту синьо-жовтий прапор ще неодноразово майорітиме на найвищих світових п’єдесталах.

Золотий виступ наших дівчат на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті можна переглянути за посиланням