Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Панельна дискусія: «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні» в межах VII Харківського Міжнародного Юридичного Форуму

29 вересня 2023 року, 11:00 – 14:00.

Захід буде проведено українською та англійською мовами із забезпеченням синхронного перекладу.

20 квітня Європейський Парламент проголосував за законопроєкт щодо комплексного загальноєвропейського регулювання криптоіндустрії (MiCA). Саме тому питання європейського регулювання ринку криптовалют (криптоактивів) та подальша імплементація в Україні є на сьогодні одним із ключових для світової спільноти.

Захід проводиться Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого (https://www.facebook.com/nlu.official) у партнерстві з Національною академією правових наук. Ця подія є частиною Проєкту ЄС Еразмус+ «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні», 101126839 – ERCM – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH, що фінансується Європейським Союзом.

Спікери заходу:

Юрій Бойко , член НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку), відповідає за питання віртуальних активів, пенсійного забезпечення, діяльність інституційних інвесторів, IT-напрямок та інформаційну політику.

– Олена Браннетті, старший юрисконсульт юридичного відділу Європейського управління з цінних паперів і ринків (ESMA), займається питаннями фінансових інновацій, сталого фінансування, обміну даними та корпоративної звітності.

– Марі-Лійс Кукк, керівник відділу інновацій Естонського управління фінансового нагляду та санації (Finantsinspektsioon).

Аквіле Юркайтите, юристка у Литві, яка спеціалізується на фінтех, блокчейні та ICO, банківській справі, платежах, фінансуванні, дотриманні нормативних вимог та корпоративних питаннях. Викладач права фінансових технологій юридичного факультету Вільнюського університету.

Анатолій Гулей , професор, доктор економічних наук, доцент, експерт у Науково-консультативній раді при Державній податковій службі України, співголова Експертної Ради в НБУ, голова наглядової ради в Західноукраїнському національному університеті, голова правління Української міжбанківської валютної біржі.

– Марі Таціу, юрист у галузі корпоративного та фінансового права, викладач корпоративного та фінансового права в Університеті Центрального Ланкаширу на Кіпрі (UCLan Cyprus).

– Сергій Брояков, доктор філософії, асистент кафедри податкового права, експерт проєкту ERASMUS-JMO-2023, радник податкової та бухгалтерської практики компанії Bona Lex.

Альбіна Савінова , адвокат, керівник практики вирішення спорів компанії Bona Lex, аспірантка кафедри податкового права.

Роман Крохмаль, юрист, студент.

Окрім жвавої дискусії міжнародних та національних експертів, на заході буде презентований Проєкт ЄС Еразмус+ «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні» та майбутня сертифікатна програма:

Крістіна Тверезовська , координаторка проєкту ERASMUS-JMO-2023, аспірантка кафедри конституційного права України, радниця практики технологій та електронних комунікацій компанії Bona Lex.

Дарʼя Халькевич , асистентка проєкту ERASMUS-JMO-2023.

Модератор заходу:

Євген Смичок , доцент кафедри податкового права, доктор юридичних наук, головний експерт проєкту ERASMUS-JMO-2023, член Консультаційної ради з питань регулювання віртуальних активів при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, керуючий партнер компанії Bona Lex.

Детальніше про спікерів, програму та реєстрація на дискусію — за посиланням