Перемога у нас в крові

Донорські дні у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого вже стали багаторічною традицією. У ці дні студенти та співробітники вишу займаються особливим видом благодійності – здають власну кров на потреби медичних закладів країни. 20 вересня 2023 року, за підтримки ректорату, в Університеті була організована виїзна здача крові Харківським обласним центром служби крові для наших захисників.

Цього разу до акції долучилися понад 50 членів університетської громади, серед них члени ректорату (перший проректор Микола Кучерявенко), викладачі, студенти, представники деканатів, інші співробітники вишу.

Підтримали охочих здати кров ректор Університету Анатолій Гетьман та проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович.

Як зазначають в обласному центрі служби крові, поповнення банку крові важливе в будь-який час і особливо – в час війни. Участь у таких акціях не тільки є проявом громадської свідомості та відповідальності перед суспільством, але й можливістю зберегти життя багатьох людей.

Люди, які здають кров, дарують життя іншим. Невипадково їх називають донорами, що з латини означає «дарувати». Ділитися кров’ю – це ділитися даром життя. А в умовах повномасштабної війни, це найкраще, що можуть зробити громадяни в тилу, щоб беззаперечно допомогти військовим. Студенти нашого Університету переконані, що бути донором – це благородно та корисно.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого щиро дякує усім, хто взяв участь у здачі крові та подарував шанс на життя нашим захисникам й людям, які потребують крові у складних життєвих обставинах. Наша університетська громада ще раз продемонструвала свою єдність, згуртованість, наполегливість і прагнення наблизити перемогу.

Перемога у нас в крові! Разом впевнено крокуємо до неї!