Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Бронзові призери чоловічої волейбольної Суперліги – ВСК «Юракадемія» повернулися з нагородами до Харкова

Волейбольний клуб «Юракадемія» став бронзовим призером цьогорічного чемпіонату України з волейболу серед чоловіків Суперліги.

З нагородами представники команди завітали до Університету. Президент клубу Леонід Михайлов, головний тренер Сергій Коваленко, капітан команди Віталій Сухінін та гравець команди, студент Університету Євген Степовий зустрілися з ректором Університету Анатолієм Гетьманом, проректорами Юрієм Барабашем та Олексієм Нестеровичем.

Гравці поділилися емоціями та враженнями від чемпіонату, подякували за підтримку, яку вони відчували на відстані, граючи всі матчі не перед рідними вболівальниками, та презентували виборені у напруженій боротьбі нагороди.

Чемпіонат щойно завершився, проте керівництво команди вже будує плани на наступний сезон.

Дякуємо команді, головному тренеру, президенту клубу та всім причетним до звитяг команди за емоції та боротьбу до останнього сету!