Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет продовжує підтримувати студентів та випускників, які нині стали на захист України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відвідав випускник Університету та аспірантури кафедри фінансового права, з 2017 року – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, військовослужбовець Збройних Сил України, повний кавалер орденів «За мужність» – Олександр Мамалуй.

Останні 4 місяці чоловік був у складі зведеної снайперської групи, яка виконувала бойові завдання під Бахмутом. Наразі Олександр перебуває на ротації та завітав до рідного Університету, зустрівся з ректором Університету Анатолієм Гетьманом та першим проректором, своїм науковим керівником Миколою Кучерявенком, подякував Гуманітарному штабу Університету та колективу за систематичну та відчутну підтримку різних підрозділів ЗСУ.

Крім того, нещодавно Микола Кучерявенко відвідав позиції наших захисників неподалік Краматорська, Дружківки, Пісків та передав старлінк, генератор та інші необхідні речі.

Проректор Юрій Барабаш разом з волонтером Тетяною Драгінич відвідали  одну з провідних лікувальних установ міста, яка допомагає нашим важкопораненим бійцям, та передали лікувальні засоби, вертебрологічні імплантанти (гвинти та кейджи на загальну суму близько 700 тисяч грн.), продукти харчування. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі Гуманітарного штабу Університету та підтримці Благодійної організації Український Благодійний Альянс та наших литовських партнерів проекту «Світанок», які стали опорою для починань та ініціатив волонтерів Гуманітарного штабу.

Нещодавно за ініціативи випускника Університету Романа Русанова колективом Університету було зібрано значну частину коштів, за які вдалося придбати позашляховик, 4 генератори та спальні мішки для підрозділу «Фрайкор», в якому проходять службу викладачі та студенти Університету.

Гуманітарний штаб на чолі з Анатолієм Гетьманом продовжує активно допомагати та підтримувати не лише колектив Університету, а й соціальні установи міста Харкова та підрозділи, які виборюють нашу Перемогу!