Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Запрошуємо амбітних студентів, аспірантів та викладачів на курс «Academic Research: Tools, Techniques, Strategies»

Центр американських студій запрошує вас взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Academic Research: Tools, Techniques, Strategies» з носієм мови та науковцем із США (випускником престижного Університету Джорджа Мейсона) Джоном Патріком Хіггінсом.

Під час курсу:

• Ви досягнете ширшого розуміння процесу наукового дослідження від початку до кінця.
  • Ви освоїте використання дослідницьких інструментів і методів, завдяки яким ваші роботи пройдуть найвищу академічну перевірку в англомовному світі.
  • Ви дізнаєтесь про найкращі інструменти та платформи для проведення своїх досліджень.
  • Ви навчитеся організувати своє дослідження та розвинути власний ритм і стиль.
  • Ви навчитеся структурувати свої аргументи англійською мовою.

Ми також дамо вам можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 2-4 червня 2023 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Курс платний, кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація