Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > VІІ міжнародна науково-практична конференція «Національна безпека України в умовах інформатизації та глобалізації суспільних процесів: сучасні загрози та кримінально-правове регулювання»

11 травня 2023 року об 11 годині відбудеться VІІ міжнародна науково-практична конференція «Національна безпека України в умовах інформатизації та глобалізації суспільних процесів: сучасні загрози та кримінально-правове регулювання»

На конференції планується: обговорити сучасні проблеми кримінально-правового регулювання щодо забезпечення національної безпеки України та інформаційної безпеки країни як її різновиду в умовах воєнного стану та інших кризових ситуаціях державного, міждержавного й світового масштабів; розгляд правових стандартів Європейського Союзу стосовно забезпечення колективної безпеки в Європі та визначення шляхів їх подальшого впровадження в українське кримінальне законодавство; ознайомлення з досвідом зарубіжних країн із цих питань; проведення дискусії щодо стану і перспектив міждисциплінарних досліджень у сфері правового забезпечення національної безпеки України з проблематики, що пов’язана з кримінальним правом  та  засобами інших кримінально-правових наук.

Запрошуємо для участі в науковому заході провідних вчених України та інших дружніх країн, молодих науковців, суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, представників громадськості.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Робота VIІ міжнародної науково-практичної конференції відбуватиметься у змішаному режимі (місце проведення: м. Харків, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, конференц-зал; дистанційно на базі платформи Zoom).

Осіб, зацікавлених у роботі міжнародної науково-практичної конференції, просимо надіслати до організаційного комітету до 1 травня 2023 року (включно) електронною поштою на адресу: d.l.n@ukr.net такі матеріали:

1) тези доповіді;

2) заповнену за зразком заявку.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для тез – Тези. Наприклад: Чумак_Заявка, Чумак_Тези.

Вимоги до тез доповіді:

• Назва доповіді посередині рядка (прописними літерами, шрифт Times New Roman 14, півжирний).
  • Нижче, через один інтервал, по центру – прізвище, ім’я по-батькові автора, науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності), посада, повна назва установи, де працює (навчається) автор; шрифт Times New Roman 14.
  • Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5, відступ – 1, 25.
  • Список використаних джерел (за алфавітом і без повторів) оформлюється відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання» в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті джерела позначаються квадратними дужками із вказівкою на порядковий номер джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16].
  • Обсяг тексту від 3 сторінок зі списком використаних джерел.
  • Тези доповіді аспірантів рецензуються науковим керівником із відміткою наприкінці тексту тез доповіді: «Рекомендую до оприлюднення»,  а далі вказуються прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності), посада і місце установи, де навчається або працює науковий керівник.
  • Тези, які не відповідають вимогам або надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть.

Зразок оформлення заявки:

• Прізвище, ім’я, по батькові учасника.
  • Науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності), посада, повна назва установи, де навчається або працює учасник.
  • Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника, а тако його контактний телефон та електронна адреса  (для аспірантів).
  • Контактний телефон учасника.
  • Електронна адреса учасника.

Сплата організаційного внеску не передбачається.

Звертаємо увагу, що тези доповідей будуть оприлюднені в авторській редакції мінімально в електронній формі.

За додатковою інформацією звертайтеся:

д.ю.н., проф. Демидова Людмила Миколаївна +380997811790