Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет привітав співробітників із прийдешнім святом Великодня

Сьогодні Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого привітав своїх співробітників із прийдешнім великим святом Великоднем. Університет організував особливу подію, запросивши священника Владику Мітрофана для освячення пасок, які кожен зі співробітників отримали безкоштовно в університетській столовій напередодні.

Це свято має велике значення як для християнського світу, так і для української культури. Це час, коли люди збираються разом, діляться радістю і надією, і святкують народження нового життя.

У своїй промові Ректор Університету Анатолій Гетьман привітав усіх присутніх на церемонії та зазначив, що Великдень – це час, коли важливо згадувати народні та сімейні звичаї, що є невід’ємною частиною культури та ідентичності кожного українця. Він підкреслив, що Університет завжди ставить духовність та моральні цінності на перше місце, а тому такі ініціативи є важливим елементом життя університетської спільноти. Анатолій Павлович закликав присутніх продовжувати зберігати традиції та культурні надбання, які передаються з покоління в покоління і надихатися ними для досягнення успіху та розвитку.

Після освячення пасок Владика Мітрофан привітав Анатолія Павловича із заслуженим відзначенням – почесним орденом святого рівноапостольного князя Володимира 1 ступеня. Урочисто вручивши грамоту та орден за заслуги, Владика Мітрофан відзначив, що це заслужена винагорода за невтомну працю, вагомий внесок в розвиток освіти та науки, а також встановлення міцних духовних зв’язків між університетською спільнотою та місцевою церковною громадою.

Від усього колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ми бажаємо всім гарного святкування Великодня, а також миру, здоров’я та процвітання у майбутньому!