Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Знов наша університетська спільнота отримала страшну і скорботну звістку – 7 квітня 2023 року трагічно загинув студент 2 курсу факультету адвокатури Михайло Карнаух.

Михайло народився у смт. Розівка Запорізької області, навчався у Розівському закладі загальної середньої освіти #2. З початком повномасштабного вторгнення і окупації рідного міста виїхав за кордон, але сумна доля чекала 19-річного хлопця там.

Він був сумлінним студентом, одногрупником та другом, який завжди допомагав словом і ділом. Активний, життєрадісний, щирий, відкритий та світлий юнак тільки починав будувати плани на життя, мріяв стати професійним адвокатом.

З великим сумом і скорботою висловлюємо глибокі співчуття батькам та рідним Михайла з приводу непоправної втрати… Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.

Діти не вмирають – вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

Світла пам’ять…

Нині сім’я Михайла потребує допомоги:
Карнаух Олена Валеріївна