Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Виробнича практика для студентів 1-го курсу магістратури на базі Юридичної клініки Університету!

Для студентів, у яких немає можливості визначитися з базою практики самостійно, Університет надає можливість проходження виробничої практики на базі Юридичної клініки Університету.

Виробнича практика студентів 1-го курсу освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форми навчання триватиме з 15.05.2023 по 30.07.2023 року.

Проходження практики можливе в дистанційній формі.

Документом, що підтверджує проходження виробничої практики студентами денної форми, є характеристика керівника бази практики.

Для студентів заочної форми у разі їх роботи за профілем спеціальності 081 «Право» документом, що підтверджує проходження виробничої практики, є характеристика керівника бази практики.

Для студентів заочної форми у разі їх роботи за іншою спеціальністю є довідка з місця роботи.

Допускається проходження виробничої практики закордоном та надання характеристики керівником іноземної бази практики.

Для проходження виробничої практики на базі Юридичної клініки Університету необхідно попередньо заповнити форму