Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти факультету слідчої та детективної діяльності відвідали Дніпропетровську обласну прокуратуру

З питань організації роботи на окремих напрямках прокурорської діяльності перед студентами виступили заступник керівника обласної прокуратури – Олег Риженко, заступник начальника відділу нагляду за додержанням законів органами Бюро економічної безпеки України – Вʼячеслав Єднак, начальник відділу захисту інтересів дітей та протидії домашньому насильству – Олена Крапивна, начальник відділу протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарних сферах Алан Цховребов.

З порядком та процедурою проведення добору на зайняття посади прокурора в окружній та обласній прокуратурі студентів ознайомила Олена Крапивна.

Майбутні детективи були присутніми на засіданні кадрової комісії під час проведення співбесіди з кандидатом на посаду прокурора окружної прокуратури.

Колектив факультету слідчої та детективної діяльності висловлює щиру вдячність за високий рівень організації ознайомчого візиту, гостинний прийом, нові знання і приємні спогади керівнику Дніпропетровської обласної прокуратури Сергію Біжку, заступнику керівника обласної прокуратури Олегу Риженку і керівнику відділу кадрової роботи та державної служби Олені Крапивній

Разом до Перемоги! Слава Україні!