Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники Університету, сердечно вітаю вас із Великоднем!

Цього дня наші пращури віками святкували прихід весни, оновлення природи, торжество життя над смертю, відродження духу людського, очищення тіла й помислів. У щирій молитві українці просили Господа дарувати їм добро, любов, всепрощення, мир і злагоду. І світло святої благодаті сходило на кожного, хто живе у гармонії з собою, ближнім, природою,  хто повсякчас пам’ятає про високе покликання людини – берегти образ божий у своїй душі, думках і вчинках. Любов, милосердя, здатність співчувати, готовність прийти на допомогу – чесноти, даровані Всевишнім для продовження життя на землі, духовного й інтелектуального розвитку людства.

Однак, на жаль, не кожен спроможний їх осягнути, використати на благо. Вже другий Великдень поспіль ми святкуємо під звуки сирен, канонади ракетних обстрілів, адже російська навала у своїй жадобі влади й територій здатна сіяти лише війну, руїну, смерть. Але світло завжди перемагає темряву, розум переважає над невіглаством, а любов сильніша за ненависть, тому я впевнений у нашій перемозі, бо українці довели всьому світу справжню любов до Батьківщини, непохитність у своїх намірах будувати мирну, щедру, вільну європейську державу попри будь-які  негаразди. Стоячи плечем до плеча на фронті й у тилу, наші люди по всіх куточках України щодня наближають поразку ворога кожною справою, думкою, вибором. Обираючи шлях взаємодопомоги, миру, дотримання Божих заповідей, вони сіють добрі зерна у душах дітей, які стануть новим поколінням талановитих сміливих людей, здатних творити гідне майбутнє країни на засадах справедливості й людинолюбства.

Вірю в нашу перемогу, пишаюся мужністю військових і незламністю цивільних. Нехай це світле свято принесе кожному мир, процвітання, благополуччя, щастя, здоров’я, сімейний затишок! Божого благословення вам на многії та благії літа!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!