До уваги вступників 2024 року до магістратури та аспірантури!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > До уваги вступників 2024 року до магістратури та аспірантури!

Сьогодні, 7 травня 2024 року починається основний етап реєстрації на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) та Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

ЄВІ є обов’язковим вступним випробуванням на підставі якого здійснюється вступ до магістратури (всі спеціальності), а також аспірантури.

ЄФВВ з права та міжнародного права є вступним випробуванням для вступу в магістратуру на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

В 2024 році можна використовувати ЄВІ 2023 або 2024 року, ЄФВВ тільки 2024 року.

Основний етап реєстрації триватиме до 29 травня 2024 року (включно).

Реєстрація здійснюється безпосередньо у вибірковій комісії деканату факультету, або шляхом дистанційного надсилання на електронну пошту документів для реєстрації.

Процедура реєстрації

Звертаємо увагу, що в 2024 році проходження ЄВІ та ЄФВВ можливо в містах інших країн, але кількість учасників в них є обмеженою.

Вступників до аспірантури університету реєструє на ЄВІ відділ аспірантури: aspirantura@nlu.edu.ua

Для участі в тестуванні використовується виключно оригінал екзаменаційного листка, який вступник отримує безпосередньо у відбірковій комісії або засобами поштового зв’язку. Екзаменаційний лист видається особисто вступнику, який має його забрати не пізніше ніж за два тижні до початку вступних випробувань.

Електронні адреси відбіркових комісій факультетів Університету, що проводять реєстрацію:

➡️Факультет прокуратури: ipku@nlu.edu.ua;

➡️Факультет приватного права та підприємництва: fgosp@nlu.edu.ua;

➡️Факультет слідчої та детективної діяльності: investcrim@nlu.edu.ua;

➡️Факультет юстиції: just@nlu.edu.ua;

➡️Факультет міжнародного та європейського права: faculty7@nlu.edu.ua;