На форумі презентували унікальне видання

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > На форумі презентували унікальне видання

В межах V Харківського міжнародного юридичного форуму відбулася презентація книжки «Українська державність: історико-правничі нариси».

Це унікальне видання було підготовано редакцією юридичного журналу “Право України”, Всеукраїнською правозахисною організацією “Меморіал” імені Василя Стуса, спільно з Інститутом історії України НАН України за підтримки Верховної Ради України. Окрім того, у підготовці видання активну участь взяли дослідники історії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Книжку презентували головний редактор юридичного журналу «Право України» Олександр СВЯТОЦЬКИЙ, завідувач кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Володимир ГОНЧАРЕНКО, заступниця головного редактора юридичного журналу «Право України», членкиня Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса Ольга СЕРЕДА, директор Науково-дослідного інституту порівняльного публічного права та міжнародного права УжНУ Михайло САВЧИН, автори та консультанти видання.

Видання є колективною працею-збіркою 22 нарисів відомих українських правників, філологів, істориків права та церкви. Олександр Святоцький зазначив, що нариси у доступній формі розкривають читачеві результати багаторічних досліджень низки архівних метеріалів і формують цілісне уявлення про ціннісні засади та сутність української державності, її генезу через призму досвіду державотворення.

Також автори подарували комплект книжок із автографами науковій бібліотеці Університету.