Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > До Дня визволення України від фашистських загарбників курсанти Університету ознайомилися з тематичною ексозицією в науковій бібліотеці

З метою увічнення пам’яті та вшанування подвигу визволителів України від фашистських загарбників, виховання у курсантів інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України та Військово-юридичного інституту почуття патріотизму і гордості за свою державу, у науковій бібліотеці Університету проведено огляди книжкової експозиції “Спалена, але не скорена”.

Під час заходу демонструвалися документальні відеофільми, віртуальні презентації, фотоматеріали, статті, історичні довідки, художні твори, спогади учасників Другої світової війни.

Ірина БОВА