Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Партнерство > Завідувач кафедри міжнародного права Володимир Стешенко взяв участь в обговоренні підготовки колективної українсько-німецької монографії

19 і 20 жовтня в Берліні відбулося  обговорення підготовки колективної українсько-німецької монографії «Сучасне державне управління стає зрозумілим» («Modern State Administration made Understandable»). Організатором заходу виступила Берлінська школа економіки і права – давній партнер Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Університет в обговоренні представив завідувач кафедри міжнародного права Володимир СТЕШЕНКО.