Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено заходи на вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні

20 лютого курсанти інституту поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку як символу харківського Євромайдану та вшанували хвилиною мовчання подвиг Героїв Небесної Сотні.

Майбутні офіцери переглянули у науковій бібліотеці Університету цікаву виставку-інсталяцію: «Літопис Революції гідності» та прослухали змістовну лекцію про Героїв Небесної Сотні в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова.

Крім цього, курсанти провели круглий стіл на тему: «Події Революції гідності, героїзм та мужність загиблих активістів». На заході майбутні офіцери згадали про відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість Героїв Небесної Сотні, які постали на захист демократичних цінностей.

Світлана ОСТАПЕНКО