Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Звернення ректора Університету Анатолія Гетьмана з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Сьогодні ми згадуємо найтрагічнішу сторінку історії незалежної України, коли за свої ідеали, прагнення самостійно обирати свій шлях загинули мирні протестувальники. Ці події назавжди закарбувалися у геномі нашого народу, залишаючись незаживаючою раною не лише для родин жертв, а й усіх, хто підтримував тоді перетворення нашої держави.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Ці люди пожертвували найціннішим – своїм життям, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи особистості, європейське майбутнє України. Розуміємо, саме їхній подвиг безповоротно змінив майбутнє нашої держави, а єдність, свобода, відвага і честь – стали головними цінностями Революції Гідності.

Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються небесними захисниками України! Сьогодні ми відповідальні перед ними, перед собою та перед нашими дітьми за долю і майбутнє нашої країни!

Слава Україні!

Ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН