Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Третій тиждень поспіль член шахового спортивного клубу Університету Олександр Ковчан у призах серії престижних міжнародних турнірів у Сербії

Гросмейстер шахового спортивного клубу «Юридична академія» Олександр КОВЧАН посів друге місце на міжнародному турнірі GM Mix Third Saturday 240 (швейцарська система, 9 турів, 24 учасники), що завершився 20 лютого у сербському місті Нові-Сад.

Він набрав 6,5 очок, поділивши 1-2 місця, і лише за додатковим коефіцієнтом залишився другим.

Раніше – з 08 по 13 лютого – тривав турнір GM Mix Third Saturday 240, у якому Ковчан став першим, а на турнірі GM Mix Third Saturday 233 (31 січня – 06 лютого) шахіст фінішував другим.

Вітаємо Олександра з потрійним успіхом і бажаємо нових перемог!