Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Стартував курс онлайн-лекцій від гостьової лекторки з Університету Центрального Ланкаширу UCLan Ліди Пітсіллідоу

17 листопада розпочалися серії безкоштовних онлайн-лекцій від гостьової лекторки з нашого партнерського кіпрського Університету Центрального Ланкаширу UCLan Ліди ПІТСІЛЛІДОУ.

Тема лекційного курсу «Company Law Series».

Тривалість курсу з 17 листопада по 25 листопада 2021 року.

Курс складається з 4 лекцій (2 лекції на тиждень, тривалість лекції – 90 хвилин):

· 17 листопада об 11:00 год – Бізнес структури у Великобританії

· 18 листопада о 15:00 год – Обов’язки директорів корпорацій у Великобританії

· 24 листопада об 11:00 год – Sevilleja v Marex Financial Ltd: принцип відображення витрат та кредиторів компаній у Великобританії (дослідницький семінар)

· 25 листопада о 15:00 год – Багатосторонні деривативні позови у Великобританії: Останні зміни (дослідницький семінар)

Мова викладання лекцій – англійська.

Після завершення курсу відбудеться контрольне оцінювання та вручення сертифікатів слухачів курсу.

Якщо Ви ще не приєдналися до курсу, поспішайте зареєструватися за посиланням

До зустрічі на курсі