Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Програми підвищення кваліфікації «Business English» та «Basics of Legal Writing»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого турбується про безперервний професійний розвиток фахівців різних спрямувань, зокрема орієнтується на високий рівень знань англійської мови, а тому презентує програми підвищення кваліфікації «Business English» та «Basics of Legal Writing».

Якщо Ви хочете поповнити свій словниковий запас щодо ведення ділових переговорів, зустрічей, залучення клієнтів, навчитися використовувати ділову лексику англійської мови, грамотно готувати юридичні документи англійською мовою, то ці курси для Вас.

Курс «Business English»  рекомендований для:

• менеджерів;
  • працівників колл-центрів;
  • працівників підприємств, установ та організацій, які у своїй діяльності потребують професійного знання бізнес англійської мови;
  • всім, хто хоче підвищити свій рівень англійської мови.

Курс «Basics of Legal Writing» рекомендовано для:

• студентів-юристів;
  • практикуючих юристів, які працюють з іноземними фірмами або у міжнародних організаціях;
  • всіх  зацікавлених осіб.

Розробниками програм та лекторами є висококваліфіковані, сертифіковані фахівці з викладання англомовних програм Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого.

Контакти:

Посилання на курс за програмою «Business English»

Посилання на курс за програмою «Basics of Legal Writing»

+38 (095) 217-62-28 (Viber, Telegram, зворотній дзвінок)

atc.org.ua@gmail.com