Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускник Університету, майор Василь Козак отримав звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка».

🇺🇦🎓🎖💐Випускник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого майор Василь Козак отримав звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка».

🇺🇦24 лютого 2023 року у річницю незламності випускник Університету майор Василь Козак за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а саме за блискуче проведеннях спецоперацій на окупованих українських територіях отримав звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

🇺🇦Атрибути звання службовцю вручив президент України Володимир Зеленський у Києві на Софіївській площі.

🇺🇦Василь Козак народився на Яворівщині. Навчався в Львівській гімназії «Престиж». Коли прийшов час обирати майбутній шлях, став студентом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який закінчив 2015 року.

🇺🇦У 2017 році став аспірантом кафедри кримінального права Університету, а у червні 2021 захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії за темою «Кримінальна відповідальність за незаконний обіг транспортних засобів».

🇺🇦Із перших днів повномасштабної російської агресії Василь став на захист України, виконуючи надскладні операції у найгарячіших точках фронту та у тилу ворога.

🇺🇦Вітаємо Василя Козака із найвищою державною нагородою!

🇺🇦Дякуємо за самопожертву, мужність та відвагу, за те, що наближаєте нашу Перемоги! Пишаємося нашими випускниками!

🇺🇦Слава Україні та її Героям!