Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Керівниця Центру права, етики та цифрових технологій Юлія Размєтаєва представила університет на міжнародному заході партнерського Університету Технологій МАRА (Малайзія).

1 та 2 листопада 2021 відбулася Міжнародна конференція UiTM з права та суспільства 2021 (i-CLaS 2021), організована Університетом Технологій МАRА разом з Університетом Utara (Малайзія), Університетом s Gadjah Mada (Індонезія), Університетом Airlangga, (Індонезія), Thomson Reuters, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Коледжем Права Університету Цинциннаті (США).

Керівниця Центру права, етики та цифрових технологій Юлія РАЗМЄТАЄВА виступила на пленарному засіданні з доповіддю “Today’s Technologies, Law and Artificial Reality”. Цікавим став обмін досвідом щодо викликів сучасних технологій і шляхів їх подолання між дослідниками і практиками Малайзії, України, Австралії та США.

Після обговорення проблемних питань права і технологій у режимі онлайн, промовці пленарної дискусії запропонували деякі рекомендації щодо подолання цифрового розриву та проспективних законодавства і юридичної практики. Конференція, присвячена у цьому році імперативним правовим змінам у зміненому стилі життя, стала міжнародною платформою для учасників і учасниць з усього світу для обміну досвідом та інноваціями