Університет вшанував пам’ять академіка Володимира Сташиса

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > Університет вшанував пам’ять академіка Володимира Сташиса

10 років тому не стало першого проректора Університету Володимира Володимировича СТАШИСА.

Герой України, кавалер багатьох державних, міжнародних орденів і медалей, видатний вчений, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений працівник вищої школи України, заслужений діяч науки і техніки України, нагороджений багатьма почесними відзнаками, Володимир Володимирович понад 40 років працював першим проректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, виховав плеяду відомих юристів, науковців та педагогів.

Він зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної юридичної науки та освіти, був засновником харківської школи кримінального права, автором численних фундаментальних праць.

Цього дня на міському цвинтарі №2 зібралися його друзі, колеги й учні, викладачі та співробітники Університету.

До присутніх звернувся ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН: «Ось уже 10 років, як пішов від нас Володимир Володимирович Сташис – людина-легенда. Із його ім’ям пов’язана ціла епоха вітчизняної юридичної освіти. Пам’ятаю, наче вчора, як ми ходили до нього за порадами. Він знаходив час для всіх, жодна проблема не залишалася без його уваги. Сьогодні наше завдання – продовжити його справу та передати ідеї нашого учителя новим поколінням науковців».