Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Нагороди > Троє викладачів Університету стали лауреатами конкурсу «Молодий вчений року» (2020 р.)

24 вересня оголошено результати конкурсу «Молодий вчений року» (2020 р.), який проводила Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

За результатами конкурсу троє викладачів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого стали лауреатами конкурсу у своїх номінаціях:

• завідувач кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Іван ТІТКО в «Номінації 28. Науковий подкаст»;
  • доцент кафедри конституційного права України Павло РОМАНЮК у «Номінації 11. Наукова конференція»;
  • асистент кафедри кримінального права №1 Максим В’ЮНИК у «Номінації 19. Монографія (від 1 до 3-х співавторів)» .

Вітаємо наших колег з визнанням їхньої наукової діяльності та бажаємо нових успіхів!

Протокол про затвердження результатів підведення підсумків конкурсу «Молодий вчений року» (2020 р.)