Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Освітній профіль (майнор) другого (магістерського) «Адвокатура» і факультет адвокатури Університету запрошують на навчання!

Кафедра адвокатури Університету пропонує абітурієнтам магістратури унікальну можливість здобути повну юридичну освіту з  поглибленим вивченням:

• Міжнародних і національних стандартів інституту адвокатури
  • Основних навичок адвокатської професії
  • Кращого вітчизняного досвіду організації роботи адвоката

До освітніх компонент ОП «Адвокатури» включено «Практикум з адвокатури»,  «Адвокат у кримінальному провадженні» й «Адвокат у цивільному судочинстві» – практико-орієнтовані навчальні курси для студентів, які разом із теоретиками проводять практикуючі адвокати.

Особливостями освітнього профілю є:

1.      Універсальність – по завершенню навчання студент зможе обрати будь-яку спеціалізацію адвоката

2.      Комплексність – студенти у процесі навчання здобувають теоретичні знання і практичні навички (soft skills), необхідні для майбутньої успішної адвокатської практики

3.      Практико-спрямоване навчання – можливість отримати знання, необхідні для успішного складання кваліфікаційного іспиту адвоката

4.      Співпраця освітньої програми із роботодавцями – шанс прослухати лекції запрошених роботодавців – керівників юридичних фірм, приватних виконавців, арбітражних керуючих, суддів

5.      Тривалість навчання – 3 семестри (1 рік 6 місяців), з яких 1 семестр – практична підготовка, у тому числі у Школі помічника адвоката «Paralegal School».

Студенти освітнього профілю можуть поєднувати навчання із проходженням практики у Школі помічника адвоката «Paralegal School» у вільний від основного навчання час. У школі кращі адвокати Харківщини залучатимуть слухачів до повноцінної роботи в юридичних компаніях з виконанням практичних кейсів та завдань, до участі в розробці стратегії й тактики організації представництва і захисту в конкретних справах, навчатимуть секретам ефективного представництва інтересів клієнта, навичкам підготовки процесуальних документів, комунікаціям із клієнтом тощо.

Випускники освітнього профілю «Адвокатура» зможуть:

• Підготуватися до складання кваліфікаційного іспиту для доступу до адвокатської професії
  • Здобути теоретичні знання і практичні навички, необхідні для майбутньої роботи в адвокатській професії
  • Отримати диплом магістра, необхідний для подальшого працевлаштування в різних галузях юридичного бізнесу

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ можна на кафедрі адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

Навчально-бібліотечний комплекс, вул. Пушкінська,

84-а, ауд. 915,   м. Харків, 61023

тел.: +38(057) 704-89-71

e-mail: kafadvocat@nlu.edu.ua

Зав. кафедри  – професор Тетяна Борисівна Вільчик

Гарант освітнього профілю – доцент Олена Миколаївна Овчаренко

телефон: +38050-2137155