Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Оголошується набір на навчання в 1 семестрі 4 курсу бакалаврату за програмою академічної мобільності в Університеті Масарика (місто Брно, Чехія)

Оголошується набір на навчання в 1 семестрі 4 курсу бакалаврату за програмою академічної мобільності в Університеті Масарика (місто Брно, Чехія).

Вимоги до кандидатів:

• мати середній бал не нижче ніж 85;
  • володіти англійською мовою не нижче рівня В2, що підтверджується сертифікатом;
  • мати чинний закордонний паспорт;

Для участі у конкурсі необхідно надіслати документи відповідно до встановленого дедлайну та заповнити онлайн форму:

• мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);
  • довідка з деканату про результати навчання, з середнім балом не нижче ніж 85;
  • відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови;
  • копія закордонного паспорту;
  • перелік наукових публікацій (за наявності);
  • перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ! Студент оплачує лише переліт, проживання та інші власні витрати.

Документи надсилаються до 20 березня 2022 року (включно) за лінком

Конкурс із зареєстрованими кандидатами буде проведено 21 березня 2022 року із використанням платформи ZOOM (посилання буде надіслано після проходження реєстрації за Гугл формою).

Нещодавно одна із наших студенток факультету юстиції, Анна ЦУВІНА, завершила своє навчання в рамках програми міжнародної академічної мобільності в Університеті Масарика та поділилася своїми враженнями:

«Програма академічної мобільності Erasmus – шанс отримати унікальний досвід навчання за кордоном!

Ця захоплююча історія розпочалася майже рік тому, адже саме тоді я вирішила спробувати взяти участь в програмі академічної мобільності. Сьогодні, після офіційного закінчення програми, я хочу подякувати керівництву університету, працівникам відділу академічної мобільності та усім іншим стейкхолдерам, які причетні до процесу налагоджування міжнародних зв’язків в нашому університеті, за можливість відчути на собі, що значить «європейська освіта». Якщо ви студент третього курсу та все ще сумніваєтесь, чи варто брати участь в програмі, ось кілька переваг академічної мобільності, які я виділила для себе після проходження навчання в університеті Масарика в Чехії.

Освіта

Насамперед програма надає можливість протягом семестру переймати досвід найкращих спеціалістів з різних галузей права. Лекції із запрошеними спікерами з різних країн світу є поширеною практикою в університеті Масарика. Також під час програми можна навчитися ефективно розпоряджатися власним часом та працювати над новими проектами: відео-аналізом кейсів ЄСПЛ, подкастом на конкретну задану тему, аналізом виступу представника заявника в ЄСПЛ. Крім того, тільки за кордоном можна на власному досвіді відчути особливості організації навчального процесу в зарубіжному вищому навчальному закладі.

Іноземні мови

Протягом програми я мала змогу вдосконалити навички спілкування англійською та німецькою мовами. Окрім того, що навчання здійснюється англійською мовою, що значно сприяє підвищенню рівня володіння мовою, поза академічним середовищем можна попрактикувати й інші мови – чеську, німецьку, іспанську, італійську, португальську та французьку. Окремо зазначу, що в бібліотеці факультету права у вільному доступі наявна велика кількість актуальної літератури іноземною мовою. Для прикладу, під час роботи над ессе про захист персональних даних я мала доступ до сучасних англо- та німецькомовних публікацій.

Подорожі

За період перебування на програмі я відвідала 5 нових країн. Важко переоцінити той досвід, що може бути набутий під час подорожей до нових місць. Не дарма кажуть, що кожна нова країна відкриває для людини зовсім новий світ. Крім того, це чудова можливість провести час разом з новими друзями з різних куточків світу. Окремо зазначу, що Чехія – багата на туристичні локації країна з багатовіковою історією, а тому тут буде цікаво прихильникам різного виду відпочинку.

Культурний обмін

Під час орієнтаційного тижня студенти знайомляться між собою та дізнаються багато нового про різні культури. Формування груп на курсах також здійснюється таким чином, що студенти з усієї Європи постійно комунікують між собою. Крім того, студенти також мають можливість вступити до студентської організації ESN, яка регулярно проводить різні заходи для міжнародних студентів: вечірки, пікніки, походи тощо.

Чому саме Чехія?

На мою думку, університет Масарика в Чехії є одним з найкращих варіантів для проходження навчання за програмою академічної мобільності. Університет входить в топ найкращих університетів країни та пропонує велику кількість англомовних курсів. Досвідчені викладачі досконало володіють матеріалом та мотивують до нових звершень. Інфраструктура університету знаходиться на найвищому рівні розвитку: обладнані технічними приладами аудиторії та модернізована бібліотека зі зручними study rooms для роботи в групах ідеально підходять для комфортного навчання.

Отже, якщо уважно проаналізувати кожен з пунктів, програма академічної мобільності загалом є унікальним шансом отримати довід навчання за кордоном, вдосконалити навички спілкування іноземними мовами та знайти нових друзів. Університет Масарика в Чехії – ідеальний вибір, якщо ви обираєте країну та університет для проходження програми!»

Facebook-сторінка Анни

У разі виникнення питань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності: вулиця Пушкінська, 77 (Центральний корпус), кабінет 91, за телефоном +38 (057) 704 89 65 або пишіть на пошту erasmus@nlu.edu.ua.

Більше новин та оновлень на офіційних аккаунтах в Instagram:

@nlu_official та @nlu_international