uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Відкрите звернення до світової науково-педагогічної спільноти

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відкрите звернення до світової науково-педагогічної спільноти
Відкрите звернення до світової науково-педагогічної спільноти

Ми, колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, – невід’ємна частина волелюбного Українського народу, громадянського суспільства суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави Україна.

Ми з належною повагою ставимося до міжнародного права та національного права зарубіжних країн і маємо право розраховувати на взаємну повагу. Однак, уже дев’ятий рік поспіль Україна потерпає від збройної агресії Російської Федерації, інтенсивність якої зростає щомиті та загрожує катастрофою у серці Європейського континенту.

Ми вдячні кожній особистості, організації і державі за дієву підтримку нашої довготривалої боротьби за спільні демократичні цінності, забезпечення торжества прав людини і основоположних свобод.

Ми прагнемо миру та стабільного розвитку людського капіталу і сповнені рішучості виборювати наш ціннісний вибір. То ж закликаємо вас спрямувати до урядів своїх держав відповідні звернення, якими рішуче засудити збройну агресію Російської Федерації проти України, підтримати територіальну цілісність та державний суверенітет України та вимагати невідкладного вжиття дієвих заходів, спрямованих на припинення порушень міжнародного права і звільнення раніше окупованих територій.

Синергія нашої плідної взаємодії забезпечить перемогу цивілізації над варварством!