Оголошено набір на сертифікатну програму «Юрист в агробізнесі»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Оголошено набір на сертифікатну програму «Юрист в агробізнесі»
Оголошено набір на сертифікатну програму «Юрист в агробізнесі»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Тренінговий центр Асоціації випускників оголошують набір слухачів на сертифікатну програму «Юрист в агробізнесі»

Ви маєте унікальну можливість за участю фахівців у галузі аграрного та земельного права здобути теоретичні та практичні знання у сфері правового забезпечення агробізнесу в Україні.

Ви отримаєте сертифікат, який підтвердить компетентність щодо:

• орієнтації в законодавстві, яке забезпечує функціонування найпотужнішої галузі економіки – сільського господарства;
  • сучасного стану та перспектив розвитку ринку земель сільськогосподарського призначення, підготовки землекористувачів до обігу земель, збереження земельного банку;
  • права сільськогосподарського землекористування: оренда, емфітевзис, право постійного землекористування;
  • перспективних форм ведення агробізнесу та їх правового забезпечення (фермерського господарства, сільськогосподарських кооперативів, агрокластерів, агрохолдингів);
  • нормативних вимог до виробництва та обігу органічної сільськогосподарської продукції;
  • державної підтримки сільського господарства, умов і порядку її отримання;
  • особливостей і новел оподаткування агробізнесу;
  • новел аграрного законодавства у сфері гарантування продовольчої безпеки та сталого розвитку агросфери;
  • особливостей банкрутства суб’єктів агробізнесу;
  • юридичної безпеки суб’єктів агробізнесу;
  • захисту агробізнесу від рейдерства;
  • агроекспорту;
  • аналізу судової практики у сфері земельних і аграрних спорів, правових позицій Верховного Суду

Спікерами сертифікатної програми виступають: викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, юристи-практики у сфері агробізнесу, представники органів державної влади та громадських організацій, судді Верховного Суду.

Курс стане у нагоді: практикуючим юристам, адвокатам, нотаріусам, представникам суб’єктів агробізнесу, державних органів  і громадських формувань, студентам, аспірантам та молодим вченим, а також всім, хто дотичний або цікавиться питаннями юридичного супроводу агробізнесу.

Переваги програми: онлайн формат з використанням платформи zoom; зручний графік занять для слухачів; комунікація зі спікерами та демократична вартість курсу.

Старт програми – 16 березня 2022 р.

Тривалість: з 16 до 19 березня 2022 р.

Вартість участі – 2500 грн.

За результатами навчання видається сертифікат.

Для реєстрації та отримання більш детальної інформації звертайтесь:

+38 097 91 69 360 (Юлія Бакай)

E-mail: agrolawyer.official@gmail.com