Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклав меморандум про співробітництво з Адвокатським об’єднанням «Мельник та партнери»

Підпис меморандуму засвідчили проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш та керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Мельник та партнери» Валентин Мельник. На заході були присутні декан факультету адвокатури Університету Володимир Шеховцов та заступник декана Ольга Статівка.

Укладення меморандуму має стратегічне значення для підвищення якості теоретичної й практичної підготовки юристів та забезпечення їхнього працевлаштування, встановлення та розвитку довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.

Згідно із документом, пріоритетними напрямами співпраці визначені:

– реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, гостьові лекції, тренінги тощо);

– організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванню студентів;

–  спільні наукові дослідження;

– розробка спільних проектів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій;

– можливість долучення до проєкту «Paralegal school» тощо.

Університет також відзначив Мельника Валентина «Сертифікатом партнера Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», який засвідчує тривалу, продуктивну співпрацю та успішну реалізацію багатьох програм із практичної підготовки студентів, стипендіальних програм та інших ініціатив.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого щиро висловлює свою вдячність адвокатському об’єднанню «Мельник та партнери» за можливість спільно працювати над розвитком освіти, науки й практичних аспектів в правничій сфері, а також  готовність усебічно підтримувати студентів. Підписаний Меморандум засвідчує важливість взаємодії юридичних компаній із середовищем вищої освіти.