Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > ‘Create Lithuania’ запрошує українців допомогти литовському державному сектору визначити, як Литва може найкраще сприяти відбудові України!

Громадська організація Create Lithuania оголосила конкурс пропозицій для спільних литовсько-українських команд щодо відбудови України та інтеграції українців у Литві.

Вони пропонують:

• Фіксований однорічний контракт на повний робочий день з Invest Lithuania (з 7 вересня 2022 року по 6 вересня 2023 року);
  • Два проєкти на півроку;
  • Заробітна плата 1800 євро плюс усі соціальні гарантії;
  • 20 днів щорічної оплачуваної відпустки + 7 додаткових днів оплачуваної відпустки.

Хто може подати заявку:

•  Громадяни України, які легально проживають у Литві;
  •  Ви повинні мати принаймні ступінь бакалавра з будь-якої предметної галузі;
  •  Ви зараз у Вільнюсі або хочуть переїхати;
  •  Ви вмієте добре говорити та писати англійською та українською мовами;
  •  Досвід міжнародної роботи або навчання є перевагою.

Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням.

Якщо ця пропозиція вас зацікавила і ви хочете взяти участь, заповніть гугл-форму.

Дедлайн: 1 липня 2022 року.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до info@kurklt.lt