Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Університети Великої Британії пропонують всім викладачам та науковцям підвищити кваліфікацію та налагодити міжнародну співпрацю задля відбудови України

Шановні викладачі та науковці!

За сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, в рамках ініціативи Ukrainian Global University, що була заснована за підтримки Офісу Президента України та Міністерства освіти і науки України в партнерстві із Council for At-Risk Academics (Сara) запрошуємо викладачів та вчених, які володіють англійською мовою на рівні B2 – C2 скористатися можливістю підвищити кваліфікацію шляхом викладання та/або проведення досліджень в одному з понад 120 університетів Великої Британії – партнерів Cara за рахунок приймаючої сторони.

Анонсована можливість покликана сприяти не лише одноосібному професійному зростанню задля розширення фахових компетенцій у відповідній галузі, а й налагодженню співпраці з університетами Великої Британії на інституційному рівні.

У разі успішного проходження процедури відбору потенційні кандидати матимуть можливість на час воєнних дій в Україні (точний строк перебування залежить і від приймаючої сторони) пройти підвищення кваліфікації, яке передбачає викладання, проведення наукових досліджень та налагодження співпраці з метою обміну та залучення інноваційних, освітніх та наукових світових практик.

Відбір кандидатів та опрацювання поданих претендентами аплікаційних форм здійснюватиме «Cara». Кількість аплікантів від одного закладу вищої освіти не є обмеженою, однак обов’язковою умовою участі у відборі є повернення після проходження стажування в Україну з метою застосування здобутого досвіду задля відбудови нашої країни.

Заявки приймаються протягом терміну дії воєнного стану. З докладнішою інформацією можна ознайомитися на сайті «Cara». Для заповнення заявки українським аплікантам слід перейти на сайт за цим посиланням.

Після відповіді на кілька коротких запитань відкриється нова сторінка з низкою питань, серед яких «How did you hear about Cara?». Відповідаючи на це питання, слід натиснути «Other» та вписати в пусте поле біля «please give details» таке речення: «From the Ukrainian Global University».

Це дасть змогу «Cara» оперативно відслідковувати аплікантів, які дізнались про цю можливість від Ukrainian Global University та максимально швидко зреагувати на подані запити.

Апліканти, які успішно пройдуть процедуру відбору зможуть долучитися до спільноти Ukrainian Global University та в майбутньому брати участь у програмах професійного розвитку для членів спільноти.