Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Волонтерський рух > Представники Студентського сенату привітали з Днем Святого Миколая вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова

У світлий день Святого Миколая Студентський сенат від імені всього Університету провів благодійну акцію зі збору коштів і подарував частинку тепла діткам із Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова.

Центр опікується дітьми від 3 до 18 років, що потрапили в скрутні життєві обставини.

Студентський сенат вдячний всім, хто долучився до акції, втіливши диво Свята в життя.

Завдяки вашій допомозі, ми придбали солодощі, які традиційно характеризують день Святого Миколая.

Малеча була задоволена такими подаруночками, а ми пообіцяли повернутися вже в новому році.

Дар’я БАДИКА