Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Спортсмени Університету призери Чемпіонату України з військово-спортивного багатоборства

27-28 квітня 2024 року у Києві пройшов Чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства, у якому взяли участь представники 12 областей України. Змагання проводилися згідно з правилами військово-спортивного багатоборства.

Від нашого Університету виступили спортсмени клубу боксу та кікбоксингу, які вибороли чотири медалі: одну золоту й три срібних.

За результатами змагань їх відібрано для участі в Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства, який проходитиме у Польщі у листопаді 2024 року.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень на теренах спорту! Тримаємо спортивний фронт, наближаємо Перемогу разом!