Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відбувся святковий концерт з нагоди Новорічних свят

16 грудня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого курсантами та співробітниками оркестру Інституту було проведено святковий концерт з нагоди Новорічних свят, на який було запрошено офіцерів Інституту, кураторів навчальних груп, викладачів Університету та батьків.

У програмі концерту виступили вокально-інструментальні ансамблі з курсантських підрозділів, були продемонстровані гумористичні та танцювальні номери. Наприкінці вечору заслужений артист України Гаррі Сет’ян з курсантами виконав гімн Інституту.

Святковий концерт подарував багато приємних емоцій та справжній новорічний настрій.

Світлана ОСТАПЕНКО