Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Проєкт науковців Університету став переможцем конкурсу Національного фонду досліджень України

Творчий колектив науковців Університету (керівник – завідувач кафедри Європейського Союзу Іван ЯКОВЮК, завідувач кафедри кримінального права №2 Сергій ХАРИТОНОВ, представники кафедри кримінального права №1 Олексій ЗАЙЦЕВ, Микола РУБАЩЕНКО та Надія ШУЛЬЖЕНКО) став переможцем конкурсу проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для безпеки та сталого розвитку», оголошеного Національним фондом досліджень України.

Проєкт «Колабораціонізм на тимчасово окупованих територіях України: проблеми правової оцінки, гарантування прав і свобод людини та реінтеграції територій» набрав 97, 4 бали, посівши другу сходинку рейтингового списку.

Метою конкурсу «Наука для безпеки та сталого розвитку» є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на розв’язання актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні. Загальний обсяг фінансування на 2022 рік становить до 150 млн грн. На конкурс було подано 432 заявки, 268 із яких були допущені до наукової та науково-технічної експертизи. Переможцями стали 57 проєктів, абсолютна більшість із них представляє природничі науки.

Щиро вітаємо творчий колектив із вагомим досягненням і зичимо натхнення і сил для успішної реалізації проєкту!