Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Професорка кафедри соціології та політології Університету Людмила Герасіна серед переможців ХХІІІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

20 грудня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласних конкурсів «Найкращий молодий науковець Харківщини» та «Вища школа Харківщини – кращі імена» за участі керівника Харківської Обласної державної адміністрації Олександра СКАКУНА та голови Харківської обласної ради Тетяни ЄГОРОВОЇ-ЛУЦЕНКО.

У XХІІI обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» взяли участь 152 науково-педагогічні працівники із 27 закладів вищої освіти. Рішенням обласної конкурсної комісії визначені кандидатури 24 переможців та 28 дипломантів конкурсу за 11-ма номінаціями.

Професорка кафедри соціології та політології Університету Людмила ГЕРАСІНА стала переможницею в номінації «Викладач гуманітарних дисциплін».

Вітаємо Людмилу Миколаївну з визнанням професійних досягнень і бажаємо нових успіхів!

Фото з сайту Харківської обласної ради