Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Костянтином Солянніком

Запрошуємо на зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Костянтином Солянніком.

У зв’язку з нещодавнім оприлюдненням таких довгоочікуваних для всіх правил вступної кампанії 2023 року, постала нагальна потреба в їх детальному аналізі та обговоренні.

Зважаючи на це, 22-го квітня о 12.00, запрошуємо на онлайн-зустріч на платформі YouTube з відповідальним секретарем приймальної комісії – Костянтином Солянніком, який вичерпно відповість на всі питання, які виникають, як у вступників, так і їх батьків.

На зустрічі поговоримо про:

• особливості вступної кампанії 2023 року;
  • строки вступної кампанії та формат її проведення;
  • особливості вступу на бакалаврат та магістратуру;
  • особливості вступу та можливості для пільгових категорій вступників;
  • особливості розрахунку конкурсного балу;
  • особливості вступу на 2 вищу освіту;
  • надамо відповіді на питання поставлені нижче та в онлайн чаті.

Бажаєте отримати нагадування про захід, маєте питання чи потребуєте індивідуальної консультації – залишайте питання за лінком.

Служба підтримки вступників до Університету – 0 800 311 777 (багатоканальний безкоштовний номер)

Секретаріат приймальної комісії – pr.kom@nlu.edu.ua

Ютуб канал Університету