Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Приєднуйтеся до нового проєкту онлайн-стажування, організованого в рамках Школи помічника адвоката “Paralegal School”!

Ти амбітний молодий студент і шукаєш перспективні шляхи реалізувати власний потенціал у юридичній сфері Прагнеш навчитися будувати власний юридичний маркетинг? Мрієш про онлайн менторську програму, яка 100% заряджена на успіх?

Усі ці goals ти можеш миттєво перекваліфікувати в results, зробивши всього декілька кроків!

Усе, що тобі потрібно зробити – приєднатися до нового масштабного проєкту, а саме онлайн-стажування, організованого в рамках Школи помічника адвоката “Paralegal School”.

Що на тебе чекає?

• Спілкування з адвокатом через закритий телеграм-чат протягом місяця (Тільки тсс, все надзвичайно секретно, “Бійцівський клуб” відпочиває);
  • Комунікація з адвокатом 24/7 з висвітленням його професійного життя без прикрас;
  • Case studies, які ґрунтуються на реальних найдискусійніших справах.

Як дізнатися, що нам потрібен саме ТИ?

• Ти здібний перспективний студент(ка) 3-5 курсу!

Проєкт має на меті показати студентам протягом місяця, що таке реальне професійне життя адвоката.

Ти все ще сумніваєшся? Даремно, адже окрім переліченого, ти матимеш змогу:

• Брати участь в судових засіданнях під наставництвом адвоката;
  • Побачити й почути, які відбувається зустріч адвоката із клієнтами, ознайомитися із процедурою телефонних перемовин, які веде адвокат;
  • Навчитися користуватися такими ресурсами, як: Судова влада України, Єдиний державний реєстр судових рішень, Електронний суд тощо;
  • Отримувати практичні завдання, а також поради від адвоката, який стане для тебе справжнім ментором.

Яка процедура відбору на онлайн-стажування?

10-15 здібних та перспективних студентів відбиратимуться на конкурсній основі.

Вимоги:

1. Студент 3,4 курсу або 1 курсу магістратури факультету адвокатури НЮУ;
  2. Мотиваційний лист (чому саме тебе потрібно відібрати на онлайн стажування);
  3. Довідка про успішність від деканату.

Реєстрація триватиме до 26.04, після чого конкурсна комісія протягом 5 робочих днів затвердить кандидатури студентів та сконтактує з конкурсантами.

Якщо у тебе виникли запитання, звертайся на пошту відділу кар’єрної підтримки та працевлаштування НЮУ – career.dep@nlu.edu.ua

Факультет адвокатури завжди дбає про теперішнє і майбутнє своїх студентів. Тому не проґав свій шанс! Зареєструйся прямо зараз!

Все буде Україна!

Все буде ФА НЮУ!