Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Зустріч з членом Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія), колишнього Президента Конституційного Суду Литовської Республіки Dainius Žalimas!

10 травня ми раді будемо вітати у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого нашого доброго друга професора Dainius Žalimas, члена Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія), колишнього Президента Конституційного Суду Литовської Республіки (2014-2021 рр.), декана юридичного факультету Університету Вітовта Великого (м. Каунас, Литва).

Будемо спілкуватися, зокрема, про:
1. Перспективи створення міжнародного трибуналу щодо кримінальної відповідальності російських воєнних злочинців
2. Проблеми становлення та розвитку офіційної конституційної доктрини в Литовській Республіці
3. Завдання України щодо імплементації acquis communautaire в процесі набуття членства у Європейському Союзі.

Завдячуючи героїчним Збройним Силам України, зустріч відбудеться, у тому числі, і в очному форматі: о 15.00 у залі № 5 Центрального корпусу. Для учасників, які не зможуть прибути до Університету, передбачена можливість дистанційної участі.

Для участі обов’язкова реєстрація за посиланням